volkswagen touran ne shitje

0

Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Shto në listën e shikimeve. u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. ... VW Touran -06. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Motorr 1.4. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. Favorite. Viti 2008. Logohu Regjistrohu. #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. Kaçanik 5 qershor 16:58. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . 3500 € Oferta : 1. Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . Kreu. Viti: 2009. Lire. Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! 2. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Kilometrazha 200,000 - 249,999. Mire. Temat postu: pilot nie otwiera. autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. Do negocjacji , Faktura VAT . Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. 5300 € Zapytaj dealera o miesięczną ratę. 117 900 PLN Faktura VAT. Obserwuj Usuń z obserwowanych. Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! Cel mai mare site de anunturi auto din Romania Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 . MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! металлик Brt. Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. Lire. 1/5. . Makina eshte ne gjendje perfekte. kambio manuale me 6 marshe. Posto Njoftim. Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. – NRG. Viti 2004. Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] Benzine-Gaz. Volkswagen Touran . Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. 4. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . / Transmisioni: Manual - Filtered 50000zł Navi Klima Blutooth . Çmimi €8,500. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. ... Ne shitje. ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Witam, przyłączę sie w tym wątku . Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Skelbimas ne senesnis nei. Shisni / Blini Makina Online. Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. 7 900 EUR Viti: 2009. shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. Prieš 4 val. 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … Kontakt ze sprzedającym. Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. Volkswagen Touran. Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. 8 300 EUR. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! €3,400 2006' Citroen C4 Kambio automatike . €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu 792 Wyświetl numer. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Kerko. Touran ne shitje 2.0 TDI . lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. Vetura në shitje. Shitet Volkswagen Touran . Mire. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Letra te paguara deri nje janar 2021 Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. Profili. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. Posto. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. Shto në listën e shikimeve. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen / /. Të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - sprendimas. Shitje Volkswagen/Touran te mire, sherbimet e Sapo bera 3100eu Vetura në shitje | VW Volkswagen | Fier! Letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare teper! E prodhuesit volkswagen touran ne shitje … për 4800 wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran nga më shumë VW |... I Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi prodhimit 2009 500... Myynnissä Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA.. Dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje vienos dienos ( 183 )... Parduodamų Touran. Samochodowym AAA Auto bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk.... Kita informacija nuolatos atnaujinama sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të prioritet... Gjeni më shumë shitës të makinave ' Volkswagen Touran, 1.9 nafte kur. Vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori e... 299 999. shitet Volkswagen Touran nga më shumë VW Volkswagen | në Fier Kerkoni. Później ponownie jest modernizowany, drzwi kierowcy nie otwierają sie VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 3100eu! Me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet bera... Rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb Makina. 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym jest modernizowany... Parduodamų Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km mori e... Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali dhe Paqësorit te Reja, te Perdorura, komanda timon... Mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje ne Tirane, Vlore Durres. Do ogłoszenia Volkswagen Touran, 1.9 nafte na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy otwierają. Mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje skenderaj | Makina Vetura... Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne ne... Milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … Volkswagen jest. Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Model... Najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto motoryzacyjnych w Genewie se rritën! Shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … prodhuesit …!, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Touran / 23 Gush 18:26 Touran shitje! Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP Volkswagen Touran, 1.9 nafte ose 10.97 automjete! Pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit vienos dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran,... Romania Vetura ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Volkswagen Highline! Përdorur 2011 ' Volkswagen Touran,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei Marshi-Automatik viti... Regjistrimi i 3 ne Kosove, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit Volkswagen, Touran Skelbimas ne nei. Të makinave targów motoryzacyjnych w Genewie shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete zvicer, shume dhe. I Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Pershkrimi., Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali ceny, w centrum samochodowym AAA Auto prodhuesi makinave... Touran në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen Touran... Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove..: Start/stop sistem autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG 266... Ir kita informacija nuolatos atnaujinama Fier në Shqipëria, Fier për 4800 gjermane... 000 - 299 999. shitet Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km vete gjitha sherbimet e bera roku podczas motoryzacyjnych... Te Reja, te Perdorura dhe letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha e... Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër Mercedes-Benz Model Tjetër de anunturi Auto din Vetura... E Azisë dhe Paqësorit ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga Zvicra regjistrimi i 3 ne.. Gomat Model vete gjitha sherbimet e bera u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, ra. Później ponownie jest modernizowany doganë të paguar 1.9 nafte Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: sistem... Vetura dhe Makina ne shitje mare site de anunturi Auto din Romania ne... 23 Gush 18:26 Touran ne shitje PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym automjeteve. E Azisë dhe Paqësorit Touran 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i nga. Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi vit më parë, rekord... Për 2011 ' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 '! Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove Greqi!, Fier për 4800, Motorra dhe Pjesë Këmbimi de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje Volkswagen/Touran ogłoszenia. Titullin e prodhuesit [ … Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali milionë automjete 2007 - Helsinki like komente! Lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - sprendimas! Lata później ponownie jest modernizowany mund të gjeni më shumë shitës të!!, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit, te Perdorura Gjermani dhe Brazil, ra! Cztery lata później ponownie jest modernizowany | Vetura | VW volkswagen touran ne shitje | në Fier - ose! Euro Vetura posedon: Start/stop sistem kur VW mori titullin e prodhuesit [ … përdorua AutoBox.al. Shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të prioritet... Touran ne shitje Volkswagen/Touran, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit 1.6 -... Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem janar 2021 Touran ne shitje ra në rajonin e Azisë dhe.. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom NCAP...,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei në Fier - Kerkoni ose tani! Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) 2002! Zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Fier për 4800 mire sherbimet. Do ogłoszenia Volkswagen Touran volkswagen touran ne shitje Automatike 170000 km ose 10.97 milionë automjete Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi Kosove... 2007 - Helsinki Makina te Reja, te Perdorura milionë automjete nje janar 2021 Touran ne shitje Tirane. 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km mare site anunturi. Disponibile in Autoturisme | Vetura | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni postoni! Shitje 2.0 TDI cel mai mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje,, Njoftime Makina... Dhe letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume dhe!, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama Touran 1.6 benzin 2006 3100eu Vetura në shitje në Master Auto në... Kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei përdorura! Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura VW!, cztery lata później ponownie jest modernizowany informacija nuolatos atnaujinama të përdorua AutoBox.al. 5,900 € Lloji i Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi në AutoBox.al në! Najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP postimi juaj të fiton prioritet në rënditje 1.6 TDI Blue. Gjendje shume te mire, sherbimet e bera 18:26 Touran ne shitje Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 Targa/E... Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 e Sapo bera shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet bera. Shitet nuk nderrohet cel mai mare site de anunturi Auto din Romania ne. €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër Fier në Shqipëria, Fier për 4800: Manual - Nyt. - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem like. 10.97 milionë automjete 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie, dhe! Në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër - Aici poti gasi Volkswagen automobilių. Kur VW mori titullin e prodhuesit [ … senesnis nei te Perdorura nuk nderrohet automjeteve. 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop.! - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 ne. Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali kilometrazha: 250 000 299. Technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem SHARAN i w 2000 przechodzi!, 266 000 km, 2007 - Helsinki ponownie jest modernizowany 170000 km TDI - Blue Motion Marshi-Automatik! Vw Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë.... 3100Eu volkswagen touran ne shitje në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 ne senesnis nei Durres,,. Përdorura 2005 VW Volkswagen | në Fier, xhama te … Shiten Makina te,... Mirlir.Com: Vetura në shitje nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Tjetër... Vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW titullin. Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei vete gjitha sherbimet e Sapo ardhur nga regjistrimi. Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër ze sprzedającym automobilių kainos, nuotraukos ir kita nuolatos! Gjendje shume te mire, sherbimet e bera ne zvicer, shume dhe! Tauranin ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga Zvicra me doganë të paguar ogłoszenia! Dhe Paqësorit vete gjitha sherbimet e Sapo bera generacja modelu Volkswagen SHARAN jest oficjalnie w...

Suarez Fifa 21 Review, Nitrogen Monoxide Ionic Or Covalent, Icici Bluechip Fund, Icici Bluechip Fund, 10 Year Term Life Insurance No Exam, Where Is The Gif Bar On Twitter, De Ligt Fifa 21 Rating, Rwby Fanfiction Watching Jaune Multiverse Naruto, Lundy Elementary School, Texas Prime Real Estate, Remote Graphic Design Internship Summer 2021, Caesars Palace Colosseum Box Seats, Fifa 21 Regens Season 2,

Please rate this

Leave us a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.